eltaş-elektrik

Hızlı İletişim +90 312 229 27 46

1986 yılında bir aile şirketi olarak kurulan Eltaş Elektrik Limited Şirketi'nin kurucu ortakları Tekin Demirtaş ve Nedim Demirtaş'tır. Eltaş Elektrik günümüze kadar Türkiye'nin dört bir tarafında değişik birçok projeyi başarı ile tamamlamıştır.

Bu projeler içerisinde baraj bantiyeleri, iş merkezleri, sanayi tesisleri, ofis ve yönetim binaları, fabrikalar, banka genel müdürlük binaları, banka şubeleri, askeri tesisler, konutlar ve tahıl silolarını sayabiliriz.

1996 yılından sonra ana iş kolumuz olan elektrik taahhüt işlerinin yanında, data network alanında da deneyimli ve sertifikalı elemanlarımız ile Türkiye çapında birçok network projesini gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Koç Üniversitesi Sarıyer Kampusu bu projelerden birisidir. Yaklaşık 14.000 adet data prizi noktası, 75 adet sistem odası, C.I.T merkezi, data, güvenlik ve CCTV için fiber optik altyapıları yaklaşık 2 yılda bitirilmiştir.

Yaklaşık 30 yılık bilgi ve birikimimizle, önümüzdeki dönemde de ülkemize ve değerli müşterilerimize daha iyi ve kaliteli hizmeti götürmek tek amacımızdır.

Ayrıca 1982 yılından 1986 yılına kadar ilk firmamız olan Etas Ltd. Şti. ortaklığında merhum babamız Doğan Demirtaş'ın katkılarıyla gelen taahhüt hizmetlerimizde Ankara İbn-i Sina Hastanesi ayrı bir yer tutmaktadır. Babamızı burada saygıyla anıyoruz.

control-4